HAKKIMIZDA

ÜN-FA YAPI İNŞAAT HAKKIMIZDA
2016 yılından bu yana seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.
Ünfa yapı- inşaat’ı bazı benzerlerinden ayıran temel özelliklerinden biri projelerinde
inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece öenm vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.
Öte taraftan müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.
Ünfa Yapı-İnşaat; kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.
Bu anlayış, kaliteyi sadece inşaatta değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.
Bunu sağlmaka için her çalışanımız; işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.
Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır.
Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.
Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir.Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.
Vizyonumuz ;
Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir…
Misyonumuz ;
Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarımna saygı duymak, insanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir…
20171129_120544